апр.

Стипендии за летните академии

За втора поредна година партньори на „Университет за деца“ предоставят общо 8 стипендии за участие в следните летни академии:

мар.

Работилница „Графичен дизайн“

Заповядайте на РАБОТИЛНИЦА „ГРАФИЧЕН ДИЗАЙН“ (5. – 8. клас) на 24 март (събота) от 10 ч. в „Университет за деца“!

февр.

Летни академии 2018

През лятото на 2018 г. за трета поредна година ще проведем поредица от академии в село Дрента, посветени на науката, изкуството и технологиите.

февр.

Работилници по природни науки и роботика в Бургас

На 25 февруари от 10:00 до 17:00 ч.* „Университет за деца“, с подкрепата на „Лятна академия на изкуствата“, ще проведе две целодневни работилници в Бургас

ян.

Пролетни съботно-неделни курсове

Щастливи сме да обявим програмата с новите ни курсове за пролетта на 2018 г.

Дек.

Работилница: „Мамо, хакнах физиката!“

Работилница: „Мамо, хакнах физиката“ ще се проведе на 16 декември в софийския клон на „Университет за деца“.

Ное.

Работилница „Микроконтролери с Тинузавър“

„Университет за деца“ стартира нов инструмент за обучение – работилници.

Ное.

„Университет за деца“ с престижни отличия на Роболига

На 25 ноември 2017 г. се проведе Националното състезание по роботика „Роболига“, в което студентите на „Университет за деца“ отново взеха активно участие.

Page 1 of 212

ПРАВНА ПОЛИЦА

Съдържанието на уеб страниците на uni4kids.bg е със защитени авторски права. Забранена е всяка форма на възпроизвеждане на съдържанието без писмено съгласие на uni4kids.bg.

Телефон: 0876 81 41 71
Имейл: info@uni4kids.bg