юни

Резултати от конкурса за есета за летните академии

Фондация „Университет за деца“ обявява класирането за стипендии за летните академии! Поздравления на всички спечелили!

Стипендии за 3 от летните академии

Имаш възможност да получиш стипендия за участие в една от следните академии:

мар.

Летни академии 2017

През лятото на 2017 г. за втора поредна година ще проведем поредица от академии, посветени на науката, изкуството и технологиите.

мар.

Започна записването за летните академии 2017

„Университет за деца“ обявява началото на записванията за летни академии 2017 в село Дрента, община Елена.

Дек.

Пролетна сесия курсове

Записването за пролетната сесия курсове по химия, биология и роботика в „Университет за деца“ започна.

Дек.

Весели празници

Екипът на Фондация ,,Университет за деца“ Ви желае весели празници и успешна нова 2017 година!

окт.

Гостуване в Габрово

На 1 октомври в Габрово Доника Нейкова и Александра Досева, възпитанички на „Университет за деца“ от вече отминалата Лятна академия „Химия“, организираха Научна лаборатория.

сеп.

Вдъхновени от лятото, продължаваме с наука и през учебната година

„Университет за деца“ ще открие курсове по химия, биология и роботика в София през учебната 2016/2017 година.

ПРАВНА ПОЛИЦА

Съдържанието на уеб страниците на uni4kids.bg е със защитени авторски права. Забранена е всяка форма на възпроизвеждане на съдържанието без писмено съгласие на uni4kids.bg.

Телефон: 0876 81 41 71
Имейл: info@uni4kids.bg