юни

Резултати от конкурса за стипендии

Фондация „Университет за деца“ обявява класирането за стипендии за летните академии! Поздравления на всички спечелили!

юни

Научно парти в Дома на киното

По случай края на учебната година Университет за деца и Дом на киното организират научно парти на 15 юни от 17:30 ч.

Летни академии 2018

През лятото на 2018 г. за трета поредна година ще проведем поредица от академии в село Дрента, посветени на науката, изкуството и технологиите.

апр.

Стипендии за летните академии

За втора поредна година партньори на „Университет за деца“ предоставят общо 8 стипендии за участие в следните летни академии:

мар.

Работилница „Графичен дизайн“

Заповядайте на РАБОТИЛНИЦА „ГРАФИЧЕН ДИЗАЙН“ (5. – 8. клас) на 24 март (събота) от 10 ч. в „Университет за деца“!

февр.

Работилници по природни науки и роботика в Бургас

На 25 февруари от 10:00 до 17:00 ч.* „Университет за деца“, с подкрепата на „Лятна академия на изкуствата“, ще проведе две целодневни работилници в Бургас

ян.

Пролетни съботно-неделни курсове

Щастливи сме да обявим програмата с новите ни курсове за пролетта на 2018 г.

Дек.

Работилница: „Мамо, хакнах физиката!“

Работилница: „Мамо, хакнах физиката“ ще се проведе на 16 декември в софийския клон на „Университет за деца“.

Page 1 of 3123

ПРАВНА ПОЛИЦА

Съдържанието на уеб страниците на uni4kids.bg е със защитени авторски права. Забранена е всяка форма на възпроизвеждане на съдържанието без писмено съгласие на uni4kids.bg.

Телефон: 0876 81 41 71
Имейл: info@uni4kids.bg