сеп.

Съботно-неделни курсове – Есен 2019

Курсовете по STEM – ФИЗИКА, ХИМИЯ, БИОЛОГИЯ, 3D ПРИНТИРАНЕ, РОБОТИКА и ЕЛЕКТРОНИКА

юни

Резултати от конкурса за стипендии

За нас е огромно удоволствие да обявим победителите в конкура за стипендии в летните академии на Университет за деца тази година. Ето и победителите:

Стипендии за Летни академии 2019

За трета година приятели на „Университет за деца“ предоставят общо 8 стипендии за участие в летните академии по математика, биология и роботика.

апр.

Летни академии 2019

През лятото на 2019 г. за пета юбилейна година ще проведем поредица от академии, посветени на науката, изкуството и технологиите.

мар.

Начало на курса по Game Design

Представяли ли сте си, че можете да сте дизайнери на собствени игри?

февр.

Роботика и микроконтролери – Варна и В. Търново

След успешното начало на курсовете по роботика на „Университет за деца“ – клонове Варна и Велико Търново, продължаваме с вторите групи през пролетта на 2019 г.

февр.

Курс по дизайн на игри

Представяли ли сте си да сте дизайнери на собствени игри? Да имате възможността да създавате пъстри светове, населени с причудливи създания, които са арена на невероятни приключения.

ян.

Старт на пролетните курсове на 9-10 февруари с безплатни демонстрации

Курсовете по ФИЗИКА, ХИМИЯ, БИОЛОГИЯ, 3D ПРИНТИРАНЕ, РОБОТИКА и ЕЛЕКТРОНИКА с микроконтролерите „Ардуино“ и „Тинузавър“

ПРАВНА ПОЛИЦА

Съдържанието на уеб страниците на uni4kids.bg е със защитени авторски права. Забранена е всяка форма на възпроизвеждане на съдържанието без писмено съгласие на uni4kids.bg.

Телефон: 0876 81 41 71
Имейл: info@uni4kids.bg